כל פרויקט גדול מתחיל בצעד אחד קטן

אתם מוזמנים לעשות את הצעד הזה ולדבר איתנו....

  פיקוח בנייה

  פיקוח מטעם היזם ומטעם הדיירים בפרט, כולל הוצאת דוחות, חוות דעת מקצועיות ואיתור ליקויים.

  חברת נעם סוריא בע"מ, מעניקה שירותי פיקוח בנייה מטעם היזם ומטעם הדיירים בפרט. צוות החברה מונה מפקחי בנייה מוסמכים ומהנדסים המפגינים נוכחות בשטח ומבקרים את בעלי המקצוע והספקים בשטח, במטרה למנוע ולאתר ליקויים בזמן ולטפל בהם מבעוד מועד.

  שירותי פיקוח בנייה ניתנים ליזמים ודיירים בפרויקטים מגוונים כדוגמת בנייני מגורים, פרויקטים לשימור, תמ״א 38 על כל סוגיה, מפעלים, תשתיות ועוד. לנעם ניסיון של מעל שלושה עשורית בתחום והוא בעל יכולת לספק מענה מקצועי בשטח בהתאם לחוקים והדרישות, לצד ייעוץ הנדסי ויועץ קונסטרוקטור, משלב התכנון ועד מסירת המפתח.

  מה כולל שירותי פיקוח בנייה?

  כחלק משירותי הפיקוח, צוות החברה מפקח על כל אנשי המקצוע והעבודות המתבצעות בשטח בכל שלב, כדוגמת הקבלנים, היועצים, הספקים וכ׳ו. המטרה היא להוות עין מקצועית ולספק לדיירים או ליזם חיסכון כספי עקב טעויות בנייה, כמו גם לאתר את הליקויים בזמן ולמנוע טעויות הרות גורל בשטח.

  החשיבות של שירותי פיקוח בנייה

  כל פרויקט בנייה הנדסי מכיל אתגרים רבים בשטח, בין אם הוא פרויקט רב קומות, מפעל או בית פרטי. המורכבויות באות לידי ביטוי בתכנון, בניהול בעלי המקצוע שלא תמיד מכירים אחד את השני, בפיקוח על העבודות המתבצעות ובהיבט הבטיחותי, ולכן פיקוח בנייה עונה בדיוק על הצרכים האלה. השירות ניתן על ידי מפקח בנייה מוסמך אשר יבחן את התקדמות הפרויקט וכך ימנע ליקויים מידיים או עתידיים ובזבוז זמן יקר. בדרך זו, ניתן לעמוד בזמנים ובתקציבי הבנייה מבלי לבזבז זמן וכסף.

  למי נחוץ שירותי פיקוח בנייה?

  שירותי פיקוח בנייה נחוצים לכל מי שמתחיל תהליך בנייה, החל מיזמים של הפרויקט, קבלני ביצוע, למי שבונה בית פרטי ומעל הכל לדיירים בקבוצות רכישה או בתהליכי תמ״א 38 המעוניינים במפקח מטעמם שיהיה אחראי על העבודות המתבצעות מטעם הקבלן של היזם. כמו כן, ישנם פרויקטים הנדסיים מורכבים כמו בניית מפעלים, תשתיות וכו׳, שאף הם דורשים פיקוח בנייה הנדסי על מנת לעמוד בתקני הבטיחות, בזמנים וכפי שאמרנו – למנוע טעויות בנייה וליקויים.

  לייעוץ ומידע נוסף על שירותי פיקוח בנייה, פנו אלינו עוד היום ותיהנו משירות מקצועי ואמין הנשען על ניסיון של מעל שלושה עשורים בתחום.

  התקשרו אלינו או השאירו פרטים >>>

  ליצירת קשר

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
   קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל