כל פרויקט גדול מתחיל בצעד אחד קטן

אתם מוזמנים לעשות את הצעד הזה ולדבר איתנו....

  אודות

  חברת נעם סוריא בע"מ מתמחה בענף הבנייה ומעניקה שירותי פיקוח וניהול בנייה לסקטור העסקי, המוסדי והמגזר הפרטי עוד משנת 1990. כעסק מסורתי וותיק, לנעם מוניטין רב ושמו הולך לפניו בכל הקשור לאמינות גבוהה, איכות הפיקוח בשטח וייעוץ הנדסי מהימן הנשען על ידע רב שנים בענף הבנייה.

  בראש החברה, עומד נעם סוריא, אשר בהשכלתו המקצועית הנדסאי בניין וקונסטרוקטור, מנהל עבודה מוסמך, אוטם מורשה, בקר בטון, מומנה בטיחות אש, מתכנן מערכות אינסטלציה, מלווה בנייה ירוקה וקבלן בניין רשום (סיווג ג׳1). בחלוף השנים פיקח נעם על מגוון רחב של פרויקטי מגורים, מסחר ותעשיה, ומכיר את העבודה מהצד של בעלי מקצוע, מה שמונע טעויות הרות גורל בשטח.

  צוות החברה מונה מהנדסים והנדסאים המפגינים נוכחות בשטח ומלווים כל פרויקט במקצועיות, תוך שימת דגש על איכות הבנייה. מטרת החברה לאפשר לכל לקוח ליהנות ממעטפת שירות, החל מפיקוח וניהול בנייה, ייעוץ הנדסי, בדק בית, הבטחת איכות ובקרת איכות הבנייה בפרויקטים מגוונים ובבנייה ירוקה.

  בחלוף השנים, נעם וצוותו פיקחו על פרויקטים מורכבים ומאתגרים כדוגמת פיקוח על ההנדסה האזרחית במפעל להתפלת מי ים באשדוד, מפעל עלבד בדימונה , פרויקט מגורים בהרצליה, פיקוח על בניינים לשימור, פיקוח על עבודות תשתיות, פרויקטי פינוי בינוי ותמ"א 38 ועוד.

  ליצירת קשר

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
   מי אנחנו?

   מוניטין

   מערבות מלאה

   עוגן איתן

   טובת הלקוח

   קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל