כל פרויקט גדול מתחיל בצעד אחד קטן

אתם מוזמנים לעשות את הצעד הזה ולדבר איתנו....

  ניהול פרויקטים ליזמים

  ניהול הבירוקרטיה, אישור תשלומים לקבלנים, תכנון לוחות הזמנים וניהול הקבלנים ואנשי המקצוע בשטח.

  חברת נעם סוריא בע"מ מתמחה בניהול פרויקטים ליזמים ומאפשרת להם לחסוך בזמן, בניהול הבירוקרטיה והדוחות הכספיים, לעמוד בלוחות הזמנים ולנהל באופן יעיל את הקבלנים ואנשי המקצוע בשטח. צוות מנהלי הפרויקטים מונה מהנדסים, יועצים ומומחים בתחום בעלי ניסיון של מעל שלושה עשורים, דבר המבטיח שקט נפשי ומקצועיות גבוהה.

  מנווטים אתכם לדרך הטובה והמקצועית

  ניהול פרויקט בנייה דורש משאבים רבים, החל מניהול הקבלנים, הדוחות, אישורים ועוד מגוון רחב של פעולות שיש לבצע בשטח, ולכך לא תמיד יש ליזמים את המשאבים לבצע זאת בכוחות עצמם. כאן צוות ׳נעם סוריא׳ בע"מ נכנס לתמונה, ומתכנן היטב את לוחות זמנים, מסייע בניהול הקבלנים בשטח, מנהל את החשבונות של הקבלנים ומפקח שהכל יתנהל לפי התוכנית.

  התאמה מלאה לאופי הפרויקט

  שירותי ניהול פרויקטים ליזמים מתאימים לכל פרויקט נדל״ן, החל מבניית בניינים רבי קומות, בנייה פרטית, מפעלים, תשתיות, מרכזים מסחריים ועוד. הצוות יודע להשתלב בכל פרויקט מקטן ועד גדול וללוות באופן אישי כל יזם, על מנת לייעל את תהליכי הבנייה ולעמוד בלוחות הזמנים ובתקציבים שנקבעו מראש.

  קצת על השירותים הניתנים במסגרת ניהול פרויקטים

  ניהול הספקים ואנשי מקצוע

  לחברה ניסיון רב בניהול ספקים ואנשי מקצוע בשטח ומונה מומחים שיודעים להיכנס לראש של בעלי המקצוע ולעבוד כצוות מקצועי בשטח. לכל בעל מקצוע יש את השפה שלו והכלים השונים, ולכן המומחיות היא לתקשר עם בעלי המקצוע והיועצים השונים באופן יעיל.

  עבודה עם יועצים מומחים

  בעת הצורך, חברת נעם סוריא בע"מ משלבת מומחים על מנת לייעל את הפרויקט כמו מהנדסים, קונסטרוקטור ויועצים מתחומים נוספים. כמו כן, החברה מבצעת פיקוח בנייה על מנת למנוע טעויות הרות גורל בשטח וליקויי בנייה עתידיים.

  שמירה על האינטרס של היזם

  על מנת להגיע לרמת מקצועיות גבוהה, צוות החברה שומר תמיד על האינטרס של היזם מול בעלי המקצוע, הן מבחינת טיב העבודה המתבצעת והן מבחינת העלויות והיצמדות לתקציב.

  ניסיון החברה בתחום מאפשר ליזמים ליהנות משירות מקצועי ביותר, לצד תקשורת טובה עם הקבלנים ואנשי המקצוע בשטח לייעול העבודה ועמידה בזמנים ובתקציבים.

  מידע נוסף אודות מנהל פרויקטים בבניה.

  ליצירת קשר

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
   קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל

   תפריט נגישות