כל פרויקט גדול מתחיל בצעד אחד קטן

אתם מוזמנים לעשות את הצעד הזה ולדבר איתנו....

  פיקוח מטעם הדיירים

  כל בנייה שנעשית צריכה לעמוד בתקנות בטיחות על פי חוק. אין זלזל בחשיבות של עמידה בדרישות אלו, שכן בין אם מדובר ברעידת אדמה או בשחיקה טבעית, קריסה של בניין טומנת בחובה פוטנציאל הרס רב. גם בניין בן שתי קומות צריך לעמוד בכל התנאים השונים כדי להיחשב בטוח למגורים או לכל שימוש אחר על ידי בני האדם שישהו בתוכו. לכן כל מי שבנו מבנה כלשהו ירצו לוודא כי העבודות באתר הבנייה נעשות בצורה תקינה ובטוחה, גם למען הפועלים באתר וכן למען עוברי האורח שמסביב. כיום כאשר ישנם מבנים רבים אשר עוברים תהליכי של התחדשות עירוני כמו פרויקטים של תמ"א 38, ישנו צורך העולה מצד הדיירים לפיקוח על אותה בנייה. בדרך כלל בפרויקט בו מבנה נבנה מאפס, הקבלן או היזם יפקחו על הבנייה. אך כאשר מדובר בשיפוץ של בניין קיים שכבר יש בו דיירים כמו בפרויקט מסוג תמ"א או פינוי בינוי, ייתכן מאוד כי הם ירצו שיתבצע פיקוח מטעמם, שכן מדובר בנכס ששייך להם והם רוצים לוודא שהוא לא נפגע כתוצאה מהעבודות או שהוא נבנה כמו שצריך. על מנת לבצע פיקוח מטעם הדיירים תוכלו לפנות לחברת פיקוח בניה ותיקה ומנוסה.

  תהליך בניה מערב לא מעט אנשי מקצוע ואנשים שמחכים בקוצר רוח לסיומו של הפרויקט. במקרה שמדובר בבניה של בניין המיועד למגורים או שמדובר בפרויקט כמו פינוי בינוי הרי שיש את הצד של הדיירים שמחכים לדירות החדשות שלהם והם ילוו את הפרויקט מקרוב. לא בכדי הם יחפשו איש מקצוע שמציע שירותי פיקוח מטעם הדיירים, כלומר ייצוג מקצועי של הדיירים, וידוא שהפרויקט מתקדם על פי התכנונים והציפיות, וידוא שכל הפעולות באתר הבניה מבוצעות על פי התוכניות שהדיירים אישרו והסכימו להן וכמובן ידאג לעמידה בלוחות הזמנים ועדכון שלהם בכל עניין שמתעורר במהלך העבודות.

  החשיבות של פיקוח מטעם הדיירים

  הדיירים שלהם שייכים הדירות או הבתים, הם אחד הצדדים החשובים של הפרויקט וחשוב מאד לתת להם את תשומת הלב המלאה. הם הלקוחות של חברת היזמות והבניה והם מצפים למוצר מוגמר שמבחינתם צריך (חייב!) להיות לא פחות ממושלם. ברגע שיש באתר הבניה פיקוח מטעם הדיירים הם יכולים להיות שקטים ורגועים שיש מי שדואג לאינטרסים שלהם, שיש איש מקצוע שמבין את התחום ויוכל לענות להם על שאלות מקצועיות שלבטח יתעוררו מפעם לפעם בנוגע להתקדמות הפרויקט או לגבי פעולות ספציפיות המבוצעות במקום. אותו איש מקצוע יוכל גם להוות גורם מקשר בינם לבין מי שמנהל את אתר העבודה וכך להעביר מידע ועדכונים בין הצדדים.

  איזה שירותים ניתן לקבל במסגרת פיקוח מצד הדיירים בבניין

  אם מתבצע למשל פרויקט התחדשות עירונית כמו פינוי בינוי בבניין שלכם, תוכלו לפנות לחברת פיקוח בניה על מנת לבצע פיקוח מצידם של הדיירים. אותו פיקוח יכול לכלול שירותים רבים כגון בקרה הנדסית על תוכניות הבנייה, לקבל עדכונים שוטפים מבדיקות יזומות ופגישות שבועיות שיבצע מפקח מטעם הדיירים עם הקבלן.

  למי לפנות לשם פיקוח

  לכן, מי שרוצה פיקוח דיירים בבניין שלו, יכול לפנות לחברת נעם סוריא הנדסה אזרחית בע"מ המתמחה בפיקוח בנייה בפרויקטים של פינוי בינוי תמ"א 38, בין אם מדובר בבתים פרטיים, מבני תעשייה ומסחר, וכן כל הקשור להנדסה אזרחית. המשרד ממוקם בפארק המדע ברחובות ונותן שירותי פיקוח ללקוחות בכל רחבי גוש דן, השרון והשפלה. החברה נותנת גם שירותיי תכנון וייעוץ בנושאים נוספים בתחום הבנייה כמו תכנון שלד, קונסטרוקציה, אינסטלציה, בנייה ירוקה ואיטום.

  לבחור באנשי המקצוע הטובים ביותר

  כאשר מחפשים את איש המקצוע שיוכל להציע פיקוח מטעם הדיירים במהלך תהליך בניה או שיפוצים משמעותיים חשוב לשים לב למוניטין של החברה ולניסיון רב ככל האפשר. זה מה שיבטיח שמדובר באדם שמכיר היטב ולעומק את התחום ויידע איך להתנהל מולם בדרך הטובה, הנוחה והמקצועית ביותר. הם רוצים להיות שקטים ורגועים ואחרי שיבחרו את איש המקצוע שכבר פיקח מטעם דיירי הבניין יותר מפעם אחת הוא בהחלט יתברר בתור הבחירה הנכונה והמתאימה ביותר.

  דרוש לכם מפקח בניה שיעבוד מטעם הדיירים? פנו אל חברת נעם סוריא בע"מ, חברת פיקוח בניה ששמה הולך לפניה המעסיקה מהנדסים בעלי ניסיון רב.

  ליצירת קשר

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
   קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל

   תפריט נגישות